Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

O NÁS
O spoločnosti CEL

Spoločnosť C Enterprise Czech s.r.o. vznikla v roku 2010 ako dcérska spoločnosť firmy C Enterprise Ltd a je výhradným distribútorom produktov CEL na českom trhu. Okrem distribúcie a predaja výrobkov CEL prevádzkujeme tiež servisné centrum, ktoré rieši záručný a pozáručný servis.
Vývojové centrum spoločnosti C Enterprise Ltd sídli v Anglicku a jeho práca sa vyznačuje inovatívnym prístupom k rozvoju výrobkov s ohľadom na potreby ich užívateľov. Napríklad ručné akumulátorové náradie pre Vašu dielňu a záhradu umožňuje využiť jeden typ akumulátora pre viac ako 10 rôznych výrobkov. Nepotrebujete teda špeciálny akumulátor pre každý jednotlivý výrobok, čo prináša značné úspory pri nákupe AKU náradia a aj v momente, kedy je akumulátor už opotrebovaný a treba ho vymeniť za nový. O inovatívnej práci vývojového centra svedčí aj niekoľko patentov a čakajúcich patentov, ktoré spoločnosť C Enterprise Ltd pre svoje výrobky obdržala. Vďaka tomu nemajú niektoré produkty CEL v celosvetovom meradle konkurenciu. Príkladom takéhoto výrobku je sada náradia POWER8workshop®.
Veríme, že práve tieto vlastnosti na našich výrobkoch oceníte a že sa stanú nepostrádateľným pomocníkom pri Vašej práci aj koníčkoch.