Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Obchodné podmienky
Obchodné podmienky

1. Objednávka:
Objednávky tovaru je možné realizovať pomocou elektronického obchodu, alebo e-mailom na adresách obchod@cel-cz.cz prípadne sales@cel-cz.cz. Kupujúci vykonaním objednávky potvrdzuje, že súhlasí s obchodnými podmienkami pre dodávku tovaru. Objednávka ho však nezaväzuje k prevzatiu tovaru.

2. Dodacia lehota:
Došlá objednávka bude riešená v termíne 2-3 pracovných dní. Ak prijmeme objednávku v pracovný deň do 11-tich hodín je našou snahou expedovať zásielku ešte v ten istý deň. V prípade, že takéto vyskladnenie nie je možné, budete telefonicky alebo e-mailom informovaní o termíne dodania tovaru. Ak by došlo k prekážke pre dodanie objednaného tovaru v súvislostí s udalosťami, ktoré nemôžeme ovplyvniť, vyhradzujeme si právo objednávku zrušiť, o čom budete tiež informovaní.

3. Cena:
Všetky ceny sú vždy uvedené a účtované vrátane aktuálne platné sadzby DPH. V objednávke aj na faktúre je uvedená cena bez DPH, výška DPH podľa aktuálnej sadzby a cena vrátane DPH (Nakolko zme Česká firma, potom všetky sazby DPH sa riadia danovými zákonmy Českej republiky). Ceny v internetovom obchode sú platné iba pre tovar objednaný cez internet na tejto stránke. V prípade osobného odberu tovaru na predajniach alebo v elektronických obchodoch partnerov bez internetovej objednávky, sú platné ceny na predajniach a v elektronických obchodoch partnerov.

4. Doprava a platba:
Doprava je realizovaná zmluvnou prepravnou službou DPD. Zároveň je možné zvoliť osobný odber na výdajnom mieste. Cena dopravy za všetky zásielky prepravované k zákazníkovi zmluvnými prepravcovi, bez rozdielu hmotnosti činí 7,-€. V prípade zvolenia spôsobu platby dobierkou je k tejto čiastke pripočítané ešte doběrečné vo výške 2€. Pri zvolení spôsobu úhrady tovaru dobierkou, dôjde k odoslaniu zásielky a zákazník celkovú sumu (cena za tovar + poštovné a dobierkové) uhradí pracovníkovi prepravnej spoločnosti. V prípade, že bude na základe potvrdenej objednávky zvolená úhrada predplatba na náš bankový účet vedený u Slovenskej sporiteľňi, a.s. č. 5068101978/0900, bude tovar odoslaný okamžite po pripísaní hradenej čiastky na tento bankový účet. Všetky ceny uvedené v tomto odseku sú vrátane príslušnej sadzby DPH pre Česků republiku.

6. Poškodenie dodávky pri preprave:
Za odoslaný tovar nesie až do okamihu prevzatia tovaru zákazníkom všetky riziká spojené s prepravou naša spoločnosť. Ak dôjde pri odovzdaní tovaru k zisteniu, že je poškodený prepravný obal, spíšte pred prevzatím zásielky s pracovníkom prepravnej spoločnosti protokol o poškodení zásielky, rozsahu poškodenia alebo tovar nepreberajte. V prípade, že bude zistené poškodenie tovaru až po rozbalení, musí byť vyhotovený do 48 hodín od prevzatia poškodenej zásielky zápis s dopravcom. Bez zápisu o poškodení zásielky nemožno uznať oprávnenosť reklamácie vzniknuté prepravou. Reklamovať kompletnosť obsahu zásielky je možné do dvoch pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru.

7. Lehota na vrátenie tovaru
V súlade so zákonom č. 367/2000 Zb. zo 14. 9. 2000 umožní dodávateľ zákazníkovi do 14-tich dní od prevzatia zásielky tovaru bez udania dôvodu vrátiť (toto ustanovenie platí pri objednaní elektronickou cestou - e-shop, e-mail). V prípade vrátenia tovaru zašlite kompletný, nepoškodený, nepoužitý tovar (kompletné balenie vrátane všetkého príslušenstva i manuálov) v originálnom obale spolu s kópiou daňového dokladu na adresu nášho skladu C Enterprise Czech s.r.o., Pivovarská 276, 41156 Bohušovice nad Ohří, Česká republika spolu s číslom Vášho účtu, či adresou pre vrátenie peňazí. Po prijatí a kontrole zásielky na našom sklade bude vystavený a odoslaný dobropis na vrátený tovar, ktorý je potrebné potvrdiť a takto potvrdený zaslať elektronicky na adresu obchod@cel-cz.cz alebo poštou na adresu skladu. Neposielajte tovar na dobierku, finančná čiastka za vrátený tovar Vám bude vyplatená najneskôr do 14-tich dní po kontrole vráteného tovaru a prijatie potvrdeného dobropisu. Tovar musí byť nepoužitý, kompletný (vrátane príslušenstva a všetkej dokumentácie).

8. Záruka na tovar
Práva spotrebiteľov sú chránené záručnou lehotou, ktorá je podľa občianskeho zákonníka stanovená na 24 mesiacov (6 mesiacov na kapacitu akumulátora). U niektorých produktov môže byť predĺžená nad zákonom stanovenú lehotu o čom je vykonaný záznam v záručnom liste. U podnikateľských subjektov (fyzické osoby, právnické osoby, štátne organizácie a živnostníci) sa dĺžka záručnej doby riadia obchodným zákonníkom a v takom prípade je záručná dobastanovena na 12 mesiacov. Ku každému tovaru je prikladaná faktúra, ktorá môže zároveň slúžiť ako záručný list, pokiaľ tento nie je priložený k zásielke.

9.Ochrana osobných údajov
Predávajúci sa zaväzuje neodovzdávať osobné údaje, ktorému poskytol nakupujúci, žiadnym tretím osobám. Na žiadosť zákazníka predávajúci vymaže údaje o zákazníkovi z databázy zákazníkov, okrem údajov, slúžiacich k účtovnej a daňovej evidencii, ktorú predávajúci zo zákona vedie.

10. Servis
Na všetko náradie a nástroje uvedené v našom e-shope poskytujeme záručný i pozáručný sevis.